Дворазова чемпіонка світу з бальних танців, талановитий хореограф, справжній професіонал своєї справи, чарівна і неповторна Олена Шоптенко поділилася публікацією в соцмережі. Вона звернулася до публіки і повідомила новини, які всі так давно чекають.

Відповідну публікацію Олена Шоптенко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"До кінця літа Залишилося 13 днів. Найбільш насичених і напружених днів, адже мій особистий відлік йде до старту прямих ефірів сезону @tanci1plus1 позавчора наша режисерсько-постановочна група зустрічалася з танцюристами. Я була щаслива побачити стільки палаючих очей, натхнення і готовності проявити себе! Не можу поки назвати всі імена, багатьох з них ви добре знаєте, а інших дізнаєтеся – і полюбите напевно. Але є спільне, кожен з них – професіонал, здатний привнести щось унікальне в цей проект! Передчуваю побачити їх "у справі" на першому ефірі. Ми стільки крутого приготували!", - підписала публікацію Українська танцівниця.

Кількість фоловерів професійного хореографа досягла позначки в 293 тисячі чоловік. Вони активно коментують кожну публікацію Олени, і ця - не стала винятком з правил.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

"Прекрасна", " чекаємо з нетерпінням!", "Успіхів вам з командою . Фотки", " чекаю з нетерпінням!", "Дуже чекаю вашого проекту.Я вас обожнюю..Дуже шкода що ви не будете танцювати", "а буде тільки 13 ефірів? Я дуууже чекаю початку проєкту,але трішки незвично ,що розпочнеться пізніше ніж завжди", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Нагадаємо, що Олена Шоптенко розповіла історію з особистого життя.