Українська артистка, переможниця "Танців з зірками" Ксенія Мішина поділилася пікантним постом у соцмережі. Вона показала голе тіло у ванній.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Ну що, жіноча енергія входить в чатік! Ох, яку тему хочу з вами обговорити! Що таке жіноча привабливість?! У своєму житті я бачила дуже багато красивих, божественно красивих жінок, але мало бачила вогню в їхніх очах. Знаєте, є такі жінки, вони прямо пливуть. Спочатку охоплюють все своїм поглядом, потім заповнюють простір своєю присутністю і всі хочуть стати до них ближче. Вони просто притягують до себе оточуючих, їх погляди. Хтось відразу знайде в них недоліки, але це буде швидше заздрість. Хтось почне захоплюватися, але байдужих не залишиться. І це не завжди про зовнішність, навіть не про стиль, це про стан. Я знаю дівчат, які не готові витрачати час на процедури, макіяж і виснажливий Шопінг. Знаю і таких, хто зробив це своєю рутиною і збирається, як на червону доріжку за 7 хвилин. У них різні цінності, але і це теж не гарант цього внутрішнього сяйва. Я впевнена, що цей стан всередині нас не залежить ні від ролей, ні від одягу та аксесуарів. Я відчуваю це, як дозвіл собі бути собою. Прийняття себе і свого тіла. Щастя від проживання кожного моменту. Життя не зі страху,а з цінності, якою просякнута кожна хвилина. Яка ти-не важливо. Важливо, щоб це приносило тобі задоволення. Важливо, щоб підходячи до дзеркала, ти могла щиро сказати " спасибі за все!"своєму тілу і ставитися до нього з любов'ю", - підписала публікацію українська актриса.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Фолловери Ксенії не змусили себе чекати і почали коментувати пост зірка.

"@kot_jenya ти фоткав;)))?", "Блиск в очах був, коли не про бритву, а коли з неголеним поруч)))", "зазвичай рекламують те, чим самі користуються. Щоб не втрачати довіру аудиторії. Але яка довіра, коли гроші дають?",- пишуть відгуки підписники знаменитості.

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Ксенія Мішина заговорила про самотність.