Радянська і російська естрадна і джазова співачка, актриса, народна артистка РФ. Триразова володарка національної російської музичної премії "Овація", Лариса Долина поділилася відеофайлом в соцмережі. Вона показала, як відпочиває на морях в купальнику.

Відповідну публікацію Лариса Доліна розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Дісталися до Сочинського моря... Боже, який кайф під музику Джино Ванеллі лежати під ласкавим сонцем, потягувати рожеве вино і слухати шум хвиль ... Люди, Я ЛЮБЛЮ ВАС!!! ЛЮБЛЮ ЖИТТЯ, ВІДЧАЙДУШНО ЛЮБЛЮ ЛІТО!! І є кілька днів повністю зануритися в цей стан...насолодитися нетривалим, але таким довгоочікуваним відпочинком... #сочи2021 #загораю ☺ ️ #купаюсьвморе #кайфуюотжизни", - підписала публікацію відома артистка.

Багатотисячна публіка, підписана на сторінку зірки, перевалила позначку в 120 тисяч осіб. Фолловери легендарної співачки не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків.

Лариса Долина
Лариса Долина

"Прекрасного відпочинку і нової позитивної енергії", "Кайфуєте ви заслужили золотий голос світу", "вона прекрасно виглядає! І ніякого фотошопу і фільтрів", "раді за вас!!!Відірвіться по повній", "гарного повноцінного (хоч і такого короткострокового) відпочинку вам, Лариса Олександрівна! І без нас усіх. Лише ви, рідні і моооореее... а ми почекаємо тихесенько, знаючи, що вам це дуже треба", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Лариса Долина в Instagram
Коментарі на пост Лариса Долина в Instagram

Коментарі на пост Лариса Долина в Instagram
Коментарі на пост Лариса Долина в Instagram