Популярна українська артистка, топова модель, неповторна і відверта Даша Астаф'єва поділилася неймовірним постом у соціальній мережі. Вона показала себе абсолютно без одягу, засвітивши свої принади.

Відповідну публікацію Даша Астаф'єва оприлюднила у своєму аакаунті в Instagram.

"Є вчинки, як сто кроків назад ... однакова довжина на плани, принципи і думки. Заповітна сотка, до якої ти не завжди готовий.
Мчиш, думаєш - я врятуюся, так буде легше! Сто кроків, за кожен з яких тобі доведеться просити вибачення. У себе. У того, хто зробив боляче тобі. У тих, всіх, кому зробив боляче ти. Захлинаючись, повертатися здавалося б в нікуди, на носочках, накульгуючи. Якщо зважився, зроби ці сто кроків назад, не чекай вибачення і не виправдовуйся... Назад пливуть навіть кораблі, які збилися з курсу. А як повернешся-знайдеш і продовжиш, не бери з собою чужих. #Photo @vizerskaya_official", - підписала публікацію українська зірка.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

Численна аудиторія, підписана на сторінку моделі, досягла позначки в 470 тисяч чоловік. Фолловери не змогли обділити пост такого характеру і почали коментувати публікацію.

"Неймовірно красиве фото а слова просто чіпають душу, адже так є, іноді потрібно відступити, щоб йти далі", "Даша, дуже потрібна Ваша допомога подивіться будь ласка директ", "Матір Божа так ось як вона виглядає", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram

Нагадаємо, що Даша Астаф'єва показала вигини.