Днями музичний критик Сергій Сосєдов висловився з приводу шлюбу Алли Пугачової і Максима Галкіна.

Він заявив, що в цих стосунках артистка нещасна. Принаймні, він не вірить в ідилію, яку гуморист намагається показати у своїх соцмережах. Сергій Сосєдов зазначив, що на останніх відео і фотографіях з Аллою Пугачовою бачить не зірку естради, а абсолютно розгублену, хвору жінку.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Музичний критик впевнений, що співачка і її молодий обранець просто створили красиву казку для народу. Правда, психолог Ольга Дандар з думкою журналіста не згодна. Вона впевнена, що Алла Пугачова щиро щаслива в шлюбі з Максимом Галкіним.

"Єдине, про що вона може шкодувати, – це про те, що йдуть роки. В цілому це дуже талановита, мудра і успішна жінка, яка малоймовірно може про щось шкодувати в своєму житті. Вона не створює враження нещасної жінки", – заявила спеціалістка.

Правда, за словами Ольги Дандар, у щастя співачки є і зворотна сторони. Вона винесла Пугачовій та Галкіну невтішний діагноз – все-таки вік бере своє, а значить, з життя пропадають і іскри.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

"Роки беруть своє, у неї вже немає такої енергії, як в молодості. Але в цілому ситуація не критична", – впевнена психолог.

"З Галкіним вони пара, це факт. У шлюбі з ним вона щаслива. В її житті було все: слава, визнання, популярність, гроші, чоловіки. Вона має право робити все, що хоче. Вона це цілком заслужила", – підкреслила Ольга Дандар.