За лаштунки "Нової хвилі", де збиралися всі зірки країни-агресора і українські запроданці, Лоліта приїхала відразу з аеропорту – без макіяжу і в простому, але все одно стильному, одязі.

Скандальна співачка зізналася, що сумувала вона за колегах, концертами, пресі, що не могла почекати і дня, коли належало виступати самій на закритті конкурсу молодих виконавців. У такому вигляді вона здавалася дивно зворушливою, але в той же час досить поношеною і постарілою.

Лоліта сильно схудла, і це, звичайно, всі помітили.

Фото Лоліти
Фото Лоліти

"Я скинула всього 12 кілограмів, – зізналася Мілявська. – Але при цьому мети худнути у мене не було – я противник дієт, як і мій доктор-ендокринолог. Якби я робила якісь операції, пила пігулки, то чесно б про це сказала. А так просто пішла до лікаря і мене трохи "полагодили". Ви не забувайте, що мені 57 років і у мене, природно, щось зламалося в організмі".

При цьому, як запевняє співачка, гардероб їй міняти не довелося. "Навпаки я заощадила, тому що стала влазити в усе те, що висіло в шафі багато років", – радіє зірка.

Розповіла вона і про успіхи дочки Єви, яка живе з бабусею в Києві. Співачка не бачила дочку майже два роки і з якою нарешті зустрілася під час недавнього відпочинку в Болгарії.

"Я побачила дочку, мою маму, маминого чоловіка, собаку – радіє Лола. – Це була зустріч на Ельбі! Я весь час була з сім'єю, і це таке щастя!"

Єва порадувала маму своєю цілеспрямованістю і освіченістю.

"Вона блискуче вчиться – у неї всього одна "четвірка", через яку вона дуже переживала, і мені довелося заспокоювати дитину. Говорила їй: "Якби твоя матуся так само вчилася!" Адже у диплома всього два кольори-синій і червоний, і, за великим рахунком, це ні на що не впливає".

За запевненням Лоліти, про женихів 22-річна дочка поки не думає. "Я сказала Єві: "Мамині походи в РАГС (співачка була заміжня 5 разів – прим. ред.) ти встигнеш здійснити, а поки треба вчитися, – пояснила артистка. – Та й сама дочка На моє запитання про женихів відповідає: "Мамо, одні ж дебіли навколо!" І я підтримую її в цьому (сміється)".