Алла Пугачова, схоже, зовсім перестала боятися заразитися коронавірусною інфекцією. Майже кожен день у неї заплановані різні зустрічі - то з рідними, то з друзями.

Нещодавно вона приїхала в гості до Валентина Юдашкіна. Ходять різні чутки про здоров'я модельєра, який не так давно лікувався від онкології. За це літо він знову різко схуд, через що в ЗМІ поповзли чутки, що недуга знову дав про себе знати.

Незважаючи на обговорення в пресі, Юдашкін виглядає бадьорим і на спільному фото з Аллою Борисівною широко посміхається. Цим кадром в Instagram поділилася дружина Валентина-Марина, яка написала в описі:

"Аллочка, наша улюблена подруга! Приїхала в гості!»

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Фанати звернули увагу на те, що Алла Борисівна змінила зачіску. Вона відмовилася від пишного шиньйону і зробила елегантну укладку. Такий образ дуже сподобався публіці і багато хто запропонував співачці назовсім відмовитися від копиці штучних кучерів на голові.

Між іншим, своїм виглядом артистка дала зрозуміти, як же помиляється Сергій Сосєдов, який нещодавно назвав її «нещасною і розгубленою» жінкою.

Мовляв, вона нещаслива в шлюбі з Максимом Галкіним і тільки підтримує видимість ідеальної сім'ї. Співачка не стала відповідати на заяву критика, але показала, що вона знаходиться в гармонії з собою і явно задоволена тим, як проходить її пенсія.