Чарівна українська співачка і популярна актриса, неповторна Аліна Гросу поділилася чудовим постом у соцмережі. Вона заспівала нову версію своєї легендарної пісні, чим захопила українців.

Відповідну публікацію Аліна Гросу оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Бджілка 2.0 Зустрічайте:) чому я вирішила зробити нову версію цієї пісні? Тому що моя Бджілка заслуговує друге життя, я і моє покоління колись виросли на ній, але те перше звучання, якому було більше 22 років, на жаль, застаріло. А на концертах мене продовжували просити «заспівай Бджілку», хоча пісня перестала бути органічною зі мною навіть багато артистів, популярні особистості, в тому числі Монатік зі своєю командою, 8 років тому і Гена Вітер пропонували мені оновити її, щоб вона знову стала актуальною спасибі всім вам за пораду))) а ще я хочу подякувати автора першої Бджілкі @bilyk_iryna за цей хіт, який став моїм квитком в шоу-бізнес і мою модну молоду команду @andrey_ignatchenko_iksiy_music @fesch6 з якою ми разом працювали над цим треком! Також велике спасибі @obrabotka_photkaa за обкладинку і глядачам, які відвідали концерт в Одесі 12 серпня, за енергетику:) ви можете знайти себе на цьому відео ура! Люблю вас, ваша #queenbee", - підписала публікацію українська артистка.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Численна публіка, підписана на сторінку відомої артистки, ставила чимало коментарів під відеороликом Аліни.

"Я якраз тих хто вірус на" Бджілці "Нова версія дуже зайшла", "Бджілка зростає разом з нами", "дуже класно я з тих хто виріс на першій", "ефективна бджілка", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", українці запідозрили Аліну Гросу в брудних справах.