Юна дочка скандальної і популярної української співачки, талановитої і унікальної виконавиці, відомої, як «Королева» шоу-бізнесу, голосистої Олі Полякової Маша поділилася унікальними кадрами в соціальній мережі. Вона показала, як йде в школу 1 вересня.

Відповідну публікацію Маша Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories. Юна дівчина дуже часто ділиться своїм особистим життям в цьому розділі.

16–річна дочка відомої співачки - дуже популярна особистість не тільки серед своїх одноліток. Вона привертає дуже багато уваги за рахунок своєї скандальної мами, яка завжди відрізнялася на українській естраді.

Stories Маші Полякової в Instagram
Stories Маші Полякової в Instagram

Маша дуже часто ділиться різноманітними постами в соцмережі. Не дивлячись на свій юний вік вона може похвалитися своїми дорослими образами в купальниках або ж в обіймах свого хлопця.

Цього разу популярна дівчинка вирішила показати, як вона йде в школу після літніх канікул. Машу можна побачити з яскравим макіяжем і великими букетами квітів.

Варто відзначити, що на відео, де вона себе знімала не телефон, Маша сказала, що вже спізнюється на першу зустріч з однокласниками і вчителями.

Stories Маші Полякової в Instagram
Stories Маші Полякової в Instagram

Якщо звернути увагу на відео, то можна зрозуміти, що дочка популярної співачки йде в школу одна, поруч немає ні батьків, ні друзів зі школи.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дочка Олі Полякової здивувала своєю самокритичністю.

Нагадаємо, що дочка Олі Полякової показала, як вона виглядає без макіяжу.