Популярний український артист, чоловік Надя Дорофєєвої, колишній учасник "Фабрики зірок" Володимир Дантес поділився дивовижний постом у соцмережі. Він показав, як наклав маску на обличчя і одягнувся в білий халат, лежачи на ліжку.

Відповідну публікацію Володимир Дантес оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"Вирішив відчути себе справжньою кисою і зробив день в стилі дольче Віта))) Все було прекрасно: приємна ванна з ефірними маслами і видом майже на озеро Комо, потім волосся помив шампунем і навіть бальзамом!!! Тепер це не волосся, а шовк якийсь)
Справжній італійський бранч з фруктами і дорогим (ну а яким же ще) шоколадом, насолоджуючись компанією Martini Fiero&Tonic, розташувавшись на ковдрі з гусячим пером, таким затишним, що не можливо було зрозуміти — це хмара, поцілунок Моніки Белуччі або все-таки ковдру? Але! Тут я вирішив піти до кінця і зробити маску. Щоб пори на моїй розкішній шкірі, якій заздрять навіть алігатори, наповнилися вологою. Жінки!!!! І ЧОЛОВІКИ!!!! ВИ ЩО?!?!?!?! Це ж як потрібно вірити в силу шматка паперу, опущеного в якусь слиз (Вибачте, але сильно нагадує еякулят), щоб ось це ось на обличчя покласти?!)))) Мені було дуже неприємно ви дуже сміливі і екстремальні. Не знаю, може ви і бачите якийсь ефект, але як на мене, це якась нісенітниця. Потрібно провести експеримент і перевірити. Працює це все чи ні)))) але поки..продовжу цей італійський день з друзями і постараюся більше не вестися на ось ці ваші не перевірені штуки)))", - підписав публікацію Володимир.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

Нагадавши, що крупний план показав, що Надя Дорофєєва не носить трусів.