Українська реперша, успішна і популярна артистка Alyona Alyona поділилася відвертим знімком у соцмережі. Вона показала своє і тіло і розповіла про свої бажання.

Відповідну публікацію Alyona Alyona оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"НЕ бійтеся своїх бажань Часто за нав’язаною оточенням думкою ми втрачаємо себе і свої "хочу". З дитинства нас цькують: "це погано!", "то не можна", "за це покарають!", "цього не роби!", "подумай, що скажуть люди!". Саме зараз час випустити назовні свої бажання Список моїх бажань (не дивуйтесь): • Весілля в Лас Вегасі! Не хочу мільйон гостей і традиційного застілля. Хочу просто вчотирьох підкорити на кабріолеті яскраве місто! • Стрибати на ліжку, поки воно не зламається. Бо ніколи не можна було. • Записати фіт з Емінемом. Тому що кумир. • Зайнятися коханням у невагомості. Тому що хочеться відчути - як це. • Нереально хочу обійняти панду. • Приїхати на рожевому кабріолеті до @coffee_is і не виходячи з автомобіля взяти Брю Орандж. Важливо! Не плутайте свої бажання і своїх демонів Закидуй цей пост до себе в сторіс та пиши своїх 5 бажань, про які навіть ніхто не здогадується", - підписала знімок зірка.

Фото Олени Олени
Фото Олени Олени

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку артистки, не пройшла повз публікацію співачки і залишили чимало коментарів.

"Хочу також фото", "Як там кажуть ? А точно закоти губу", "блін реально крута! Всі ми чогось хочемо але завжди стримуємо себе", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Алена Алена в Instagram
Коментарі на пост Алена Алена в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська артистка Олена Олена розповіла, скільки вона витрачає грошей.