Знаменита українська телеведуча, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", зірка розважального проекту "Хто зверху?", весела і неповторна Леся Нікітюк поділилася унікальними і відвертими кадрами в соціальній мережі. Вона показала свої травми і розповіла про найбільш курйозні випадки в її житті.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Леся завжди відрізнялася від інших зірок своєю відвертістю і почуттям гумору. Вона дуже активна в соціальній мережі і показує багато різноманітних кадрів з особистого життя.

Stories Лесі Нікітюк
Stories Лесі Нікітюк

Цього разу українська зірка вирішила показати дуже Відверті кадри, де розповіла про зйомки для кліпу "Пора домой". Вона постала перед публікою в несподіваному образі. Леся сидить в інвалідному візку в дуже незвичайному вбранні, а за нею стоїть голий стриптизер.

Варто відзначити, що на Лесі видно синці і можна подумати, що це грим. Але зірка розповіла тому, що вона впала і отримала травму, так що гримеру не довелося навіть малювати ці синці.

Stories Лесі Нікітюк
Stories Лесі Нікітюк

Крім цього, Леся показала ще більш відвертий кадр, де в цьому ж кліпі перед нею стоїть голий чоловік, який виконує роль стриптизера. Потрібно підкреслити, що він був навіть без трусів і підійшов впритул до телеведучої, щоб зняти пікантні кадри для кліпу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Українська телезірка Леся Нікітюк захопила публіку своїми образами.

Нагадаємо, що Леся Нікітюк зачарувала публіку народним виглядом.

Також портал "Українці" писав, що Леся Нікітюк показала, як відпочиває на кораблі.