Популярна українська телеведуча, екс-учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", телеведуча розважального проекту " Хто зверху?" вічна жартівниця Леся Нікітюк поділилася унікальними кадрами в соціальній мережі. Вона розповіла про те, як потрапила в дуже неприємну ситуацію, де її покусало дуже багато комах.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories. Українська телеведуча дуже часто ділиться своїми курйозними моментами і успіхами в розділі Stories.

Ні для кого не секрет, що довгонога знаменитість завжди знаходиться в центрі уваги. Леся - популярна не тільки на телеекранах, а й у соціальній мережі. На її сторінку підписано більше 3.5 мільйонів чоловік. Вона практично кожен день ділиться різноманітними постами в соцмережі.

Stories Лесі Нікітюк
Stories Лесі Нікітюк

Відома ведуча завжди радує очі фоловерів своїм шикарним тілом і різними смішними історіями. Цього разу вона вирішила поділиться дуже неприємним моментом з особистого життя.

Леся розповіла про те, як її попу покусало дуже багато комах, після чого у її тривалий час був висип.

Потрібно підкреслити, що телеведуча показала свою попу, на якій видно дуже багато укусів. За словами Лесі, вона втрачала свідомість і їй робили уколи тривалий час.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська телеведуча Леся Нікітюк обжала свої груди.

Нагадаємо, що неповторна Леся Нікітюк зачарувала публіку відвертими знімками.

Також портал "Українці" писав, що чарівна телезірка Леся Нікітюк похвалилася своїми рейтингами.