Чарівна українська артистка, колишня учасниця жіночого дуету "НеАнгели", талановита і успішна Слава Камінська поділилася теплими знімками в соціальній мережі. Вона показала свою сім'ю 1 вересня.

Відповідну публікацію Слава Камінська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Пташка в клітці Гордо в повному складі провели Лео в перший клас)) татові гени, звичайно, тримають мене в повному спокої за успішність нашого Не по роках розумного сина, тому, в цілому, мама щаслива. Хоч і було не по-дитячому хвилююче, в останній раз я відчувала схожі почуття, коли ми вели дітей в сад, а потім ховалися в кущах, спостерігаючи загалом, в добру путь, наш прекрасний хлопчик", - підписала публікацію українська зірка.

Аудиторія, підписана на сторінку чарівної слави Камінської, активно коментує кожну публікацію зірки, і ця – не стала винятком.

Фото Слави Камінської
Фото Слави Камінської

"Малятко вітаю", " вашої мудрості можна тільки позаздрити!! Класно! Думаю, що Лео закінчить екстерном скоро школу!", "Мати, з початком", " мислення (розум) передається тільки з Х-хромосомою. Так, що це від Вас синові передався розум. А ось дівчаткам дістається розум від тата і мами", "Лаура вся в матір!!!!", "Люблю вашу сім'ю", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram
Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram

Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram
Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram

Нагадаємо, що соковита Гола попа слави Камінської запаморочила голову українцям.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Слава Камінська показала глибоке декольте.