Чарівна українська співачка, відома, як «Діва», народна артистка України Ані Лорак поділилася шикарним відеороликом в соціальній мережі. Вона показала, як виступала з сольним концертом в Одесі.

Відповідну публікацію Ані Лорак розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Бувають такі дивовижні зустрічі, які назавжди залишають слід у пам'яті Такими були наші концерти в Одесі. Ви прилетіли з різних куточків України, щоб оточити мене своєю теплотою і любов'ю, подарувавши незабутні емоції. Ми пов'язані невидимою ниткою під назвою Музика я щаслива жити і творити з вами в один час, мої особливі і нескінченно улюблені глядачі до нових зустрічей повне відео дивіться на моєму YouTube-каналі (посилання в stories)", - підписала публікацію українська зірка.

Народна артистка України частенько радує своїх фанатів різноманітними публікаціями в соцмережі. Багатомільйонна аудиторія стежить за кожним постом своєї улюблениці, коментую кожну з них.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

"вау, це було дійсно круто, навіть не можу підібрати правильні слова. Деякі приїхали з Донбасу, Росії та інших країн, щоб побачити кумира. Не перестаю захоплюватися вами! чекаємо нових концертів", "як би там не було, музика вічна", - пишуть коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", неповторну Ані Лорак назвали найкрасивішою дівчиною в Росії, і ось чому.