Популярний український шоумен, відомий артист, телеведучий, член тренерського складу на гумористичному проекті "Ліга Сміху", чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес поділився відеолентою в соціальній мережі. Він урочисто повідомив, що став ведучим стендап шоу.

Відповідну інформацію Володимир Дантес розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"Ідея зі стендапом з'явилася мені два роки тому. Ну як з'явилася, мене покликали ведучим))) те, що відзняли, нікуди не вийшло. Я запропонував хлопцям, мовляв давайте зробимо це не для телика, а для YouTube. І пішов шукати гроші, щоб це зняти. І, як багато в моїй кар'єрі, всього-то два роки - і хоба! готово))) з нами кращі, на мою скромну думку, українські КОМІКИ. Разом з крутими comedy buddies написали монологи, прогнали це все разів 50 для впевненості, повирізали все, що здалося не таким вже смішним, ще прогнали, ще повирізали, а потім ще і ще, відзняли і змонтували для вас самий сік! Сильно хочу, щоб вам сподобалося! Чекаєте? Вже 21 вересня @standup380 на Youtube-каналі @bons_tv", - підписав публікацію український артист.

Аудиторія, підписана на сторінку співака, не пройшла повз публікації і залишила чимало відгуків під відеороликом.

Фото Дантеса
Фото Дантеса

"Я дуже чекаю і обов'язково подивлюся", "Красунчик, як і завжди", "Наш останній шанс не стати Тік-токерами", - пишуть коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram
Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram

Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram
Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Володимир Дантес перетворюється на дівчину.