Автор онлайн-курсу з кулінарії "Мислити як кухар", український шеф-кухар Євген Клопотенко поділився відеолентою в соціальній мережі. Він показав, як Леся Нікітюк вручила йому нагороду, до якої він так прагнув.

Відповідну публікацію Євген Клопотенко розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"Більше пів мільйона підписників. 121805 голосів. То все - люди, яким цікавий кулінарний контент українською. І це трохи більше, ніж про їжу. Це про культуру. Дякую, що підтримуєте мої думки. Дякую, що готуєте за моїми рецептами. Кращий фуд-блог 2021. Цьом", - підписав публікацію український кухар.

Євген Клопотенко досяг великого успіху завдяки своїм талантам. Він показує і розповідає про найпопулярніші рецепти, від яких течуть слинки. Фолловери шеф-кухаря активно коментують кожну публікацію за участю Євгена, і ця – не залишилася без уваги.

Євген Клопотенко
Євген Клопотенко

"Вітаю! Український вогник!", "Дякую за лагідну Українізацію!!!", "Женю, радію за Вас! Хочу відмітити Ваш стильний лук! А започаткував "моду" на піджак з вишиванкою Іван Франко, до речі", "Вітаю!! Та дуже пишаюсь", "Ви кращий! І не тільки через професію) ви неймовірно приємна і жива людина) а головне ви Українець!", "Вітання! Апсолютно заслужено, зачитуюсь постами, так про їжу вміє писати тільки Клопотенко. Велика вдячність за патріотичну позицію і до речі підписалась і почала слідкувати тому що українською. І в кінці вже ваше фірмове цьому", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Євгена Клопотенка в Instagram
Коментарі на пост Євгена Клопотенка в Instagram

Коментарі на пост Євгена Клопотенка в Instagram
Коментарі на пост Євгена Клопотенка в Instagram

Нагадаємо, що Євген Клопотенко розповів, яким має бути борщ.