Українська артистка Alyona Alyona поділилася дуже цікавим постом у соцмережі. Вона розповіла трохи про себе і свої уподобання.

Відповідну публікацію Alyona Alyona розмістила в своєму акаунті в Instagram.

"5 речей, які повинні бути у кожного 1. Улюблені кроси — це та річ, яка впливає на 50% настрою. Комфортне та гарне взуття — топ. Знайдіть для себе пару, у яку ви прям закохаєтесь. 2. Худі — той елемент одягу, який має універсальність 1000lvl. Це завжди тепло(тим паче вже осінь), це завжди м‘якенько та зручно. В мене є такий худак, в якому я можу і на зйомки поїхати, і з друзями піти гуляти, і на побачення можу, якщо захочу. 3. Парфум — важлива штука, бо виконує багато функцій. Приємний запах додає впевненості. Його краще запам‘ятають люди та будуть вас із ним асоціювати. Та взагалі, коли є улюблений аромат — життя стає краще. (Уявіть, я користуюсь одним і тим самим парфумом з 15 років. Гарний аромат подарував тато) 4. Патчі для очей — ох, ви ж мої золотенькі. Тут могла бути крута реклама якогось бренду косметики, але ні (реклама буде далі ). Патчі для очей можуть врятувати вас зранку від усього — зайвий ковток води за 20 хв до сну, щось солоне на вечерю, або просто треба прокинутись та освіжитись. Патчі раджу і дівчатам, і хлопцям. 5. Навушники — . Дякую тому, хто придумав, щоб музику можна було слухати прямо у вухах, а не через динаміки та колонки", - підписала пост українська співачка.

Крім цього, Олена написала про те, які аксесуари вона віддає перевагу.

"Навушники повинні бути не аби що, а дійсно якісна модель, без якої не можливо було б вийти з дому: - щоб заряджала їх максимум 1 раз на день. - щоб було приглушення шуму та я не чула зайвих звуків. - щоб могла жестами ними керувати, а не постійно телефон діставала з кишені. - щоб вони були легкі-легкі, бо я не хочу, щоб в мене після користування боліли вуха", - продовжила артистка.

Фото Олени
Фото Олени

Нагадаємо, що Олена Олена в одному купальнику зробила гучну заяву.