Чарівна українська артистка, член студії "Квартал-95" Олена Кравець оприлюднила милий знімок у соціальній мережі. Вона показала своїх подруг і зробила безвідмовну пропозицію для жіночої аудиторії (і не тільки).

Відповідну публікацію Олена Кравець розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Спойлер - в кінці поста сюрприз! Ці дівчатка на фото - мої улюблені декоратори @zubko.studio я люблю бути вдома. Мені там ніколи не нудно, але саме за допомогою Вероніки Зубко та її команди мій будинок перетворився на справжнє місце сили! У ньому з'явилися творчість, натхнення, легкість і побутова естетика!Сьогодні на їхні послуги вибудовується черга. В їх портфоліо - найдивовижніші приклади перетворення квартир, будинків, офісів, авторських магазинів... вони сповідують новий підхід до декорування і хоумстейджингу (підготовці нерухомості до оренди/продажу) і готові ділитися всім своїм досвідом і знаннями з тими, хто ніколи цьому не вчився спеціально, але завжди мріяв так само легко і талановито міняти вигляд своєї квартири, кімнати, робочого куточка і, як наслідок, змінюватися внутрішньо! Так що якщо ви, як і я, теж залипаєте на сторінках Pinterest, розглядаючи інтер'єри і зберігаючи найкрасивіші з них в "Вибране" ... якщо ви не помічаєте часу в магазинах декору і дивіться інтер'єрні шоу на Netflix... Якщо вам не все одно, з якої чашки буде випитий ваш ранкову каву і ви готові вплітати мистецтво в контекст життя-полетіли зі мною, пташки!))", - підписала публікацію українська артистка.

Крім цього, Олена написала про конкурс, в якому можуть взяти участь всі дівчата.

"11 жовтня 2021 року саме для нас стартує новий курс Вероніки Зубко "Дім простіше простого" - покроковий план перетворення своєї квартири або будинку на місце сили! Я хочу і йду обов'язково! Так що якщо ви зі мною, то ось обіцяний сюрприз: промокод LenaDoma і знижка по ньому 1000 грн на будь-який пакет:) але і це ще не все! До кожного модулю курсу буде прикріплений гід по інтер'єрних магазинах, він підкаже, де можна купити те, про що йдеться в курсі, причому на будь-який бюджет!", - продовжила зірка, продовжила знаменитість.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

Нагадаємо, що Олена Кравець показала свій новий образ.