Успішна українська актриса Ксенія Мішина поділилася дуже теплим кадром в соціальній мережі. Вона показала свого сина і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Друзі, кожен день, я вибираю щастя, а ви?!
І насправді для щастя приводів не потрібно, хоча сьогодні є! Бренду Сандора виповнюється 25 років і вони запускають челендж "щастя в моментах", щоб поділитися філософією справжньої радості з великою кількістю людей. Бути щасливим в моменті, незалежно від того, який сьогодні день, погода або обставини! Не чекати день народження або Новий рік, а святкувати життя прямо зараз. Дозволяти собі задоволення, уповільнення, насолоду кожен моментом! Усвідомлювати яке це щастя-бути, любити, грати, досягати, дізнаватися! Прошу вас дозвольте собі і ви, адже всі межі все в нашій голові! І чим більше людей в світі, буде ділитися один з одним вібраціями щастя і прийняття, тим прекрасніше буде наш світ! Тому я із задоволенням приєднуюся до челенджу "щастя в моментах" і ділюся своїм колажем щасливих моментів в сторі!
Для участі: - роби свій колаж або фото моментів щастя
- Тегай мене і @sandora.ua -додай на сторіс гіфку / стікер у вигляді упаковки соку (можна знайти в стікерпаках під словом "Sandora") тег #щастя_в_моментах. і вже через тиждень ми виберемо 2х переможців яким відправиться святковий бокс з подарунками! Переможця оголосять на сторінці @sandora.ua брати участь у розіграші можуть повнолітні українці. Не втрачай моменту, відчути радість, адже це можливо завжди, головне зважитися бути щасливим! Обіймаю!",- підписала публікацію українська актриса.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що Ксенія Мішина показала ідеальні груди.