Український професійний боксер, неповторний і непереможний Олександр Усик поділився знімком в соцмережі. Він показав знімок, як повертається додому після важкого поєдинку з Ентоні Джошуа.

Відповідну фотографію розмістили на сторінці "out of context Ukraine"в Twitter.

Ні для кого не секрет, що в українського боксера нещодавно був поєдинок на великій арені з Ентоні Джошуа. Цей бій пройшов на стадіоні англійського футбольного клубу «Тоттенхем», де зібралося близько 80 тисяч осіб.

Після важких 12 раундів, судді одноголосно дали Олександру Усику заслужену перемогу.

У соцмережі показали фото, на якому можна побачити чемпіона. Олександр сидить в захисній масці і шапці на борту літака, щоб відправиться додому після великої перемоги.

Пост Олександра Усика
Пост Олександра Усика

"Дамой", - підписан знімок із зображення Олександра Усика.

Люди, які побачили помилку на фотографії непереможного бійця, дуже розчарувалися. Вони не пройшли повз знімка і почали його коментувати.

"Поки ви вчилися правильно писати - він боксував. Все б і нічого, головне, щоб в мери Києва не йшов, тому що ще одного тупицю це місто не витягне", "Валетом краще", "Саня, с какой дамой? Ти же женатьій", "в Маскву", "конем хаді вєк волі нєвід", "Оце фееееейл", - залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олександра Усика
Коментарі на пост Олександра Усика

Як раніше повідомляв портал "Українці", новий образ Олександра Усик налякав українців.