Українська телеведуча, чарівна Маша Єфросиніна поділилася розкішним постом у соціальній мережі. Він показала спільний знімок з Юрієм Ткачем і Юлією Саніною на новому проекті "Маскарад".

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Включаємо дедукцію, інтуїцію, беремо веселі помпони, вболіваємо за команду ткачів @yuriy_tkach @the_hardkiss Марійка сьогодні ліпсіт тааааакого артиста, що але в життя б сама не повірила другий випуск @maskarad_1plus1 вже о 20: 20 на а @1plus1_ua", - підписала фотографію Маша.

Численні фанати телеведучої на забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під знімком зірок.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

"Будемо дивитися ! Крутий проект !", "Маша - ви прекрасні!", "Маша, підкажіть, будь ласка, що за бренд на вас? Дуже красиво", "Маша ви круті", "красуня фотка супер дівчинки, запрошую всіх на свою сторінку, тут багато краси", "Юра: та чому ви такі високі?!", "Вчора дуже розчарував вибір Поплавського, як учасника. Особливо всі ці захоплення їм від Маші. Ви ж піднімаєте такі важливі життєві теми, а захоплюєтеся Поплавським, який відверто харассит студентів далеко не перший рік і ніхто цього не приховує і не соромиться( всі ці ситуації його поведінки періодично спливають, але ніхто на них ніяк не реагує, всім мабуть ок таке його спілкування до дівчаток, які на перших курсах і не завжди повнолітні навіть. Дуже сумно від такого схвалення до Завадюка те ж питання, як до головного", - пишуть відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Маша Єфросиніна похвалилася голим тілом.