Відома українська реперша Alyona Alyona поділилася дуже незвичайним постом в соціальній мережі. Вона показала різні вирази свого обличчя і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Alyona Alyona оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Твою музику ніхто не слухає 80% молодих музикантів/артистів/реперів впевнені, що успіху можна досягти тільки крутим треком. І так, і ні. Вміти писати музику — добре. Вміти писати класну музику — прекрасно. Вміти писати класну музику і правильно її просувати — неймовірно. Ви молодці, якщо у вас космічна продуктивність і ви пишете декілька треків в день. Але цього не достатньо. Свою музику потрібно вміти просувати та просувати круто. Як каже @gorokhovsky: краще другосортний продукт і першокласне просування, ніж першокласний продукт і другосортне просування. Подумайте. Під словом просування я не маю на увазі «посилання друзям на soundcloud і репост треку в stories». Я маю на увазі роботу зі ЗМІ, підтримку радіо, розміщення на платформах, прогрів та ін. Якщо ти молодий артист, пишеш музику, але не знаходиш свого слухача. Швидше за все проблема в просуванні своєї творчості. Не забувай підтягувати цей фронт роботи", - підписала знімок українська співачка.

Крім цього, Олена зробила особливу пропозицію для своїх фанатів.

"Пропозиція для вас: 16 жовтня лейбл @enko_music проведе URBAN MUSIC conf — конференцію про музичний бізнес. Запрошена я, @kalush.official, @thejerryheil, @yarmak_music @morphom @mikeyasinsky @vanek.klimenko і ще десяток спікерів. На конференції у вас буде можливість запитати та отримати відповіді від людей з досвідом і бекграундом. А ще буде афтепаті! p.s. @enko_music розігрують квитки на конфу в останньому пості, думаю для когось це саме той шанс, яким потрібно скористатися. Та скільки на фото моїх облич?",- продовжила українська реперша.

Alyona Alyona
Alyona Alyona

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Олена заспівала свій новий хіт.