Успішний український співак, член детективного складу на гіпершоу "Маска", талановитий виконавець, актор, один з найкращих виконавців гімну України DZIDZIO поділився дуже кумедним відеороликом в соціальній мережі. Він показався в красивому костюмі і показав, як проходять зйомки його нового фільму.

Відповідну публікацію DZIDZIO розмістив у своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Фото DZIDZIO
Фото DZIDZIO

Український співак славиться не тільки, як відмінний артист, він знімається у фільмах, які дарують чимало посмішок українській публіці. Крім цього, DZIDZIO - справжня зірка в соціальній мережі. Але його сторінку підписано понад півтора мільйона чоловік.

Успішний виконавець дуже любить ділиться своїми заслугами в соціальній мережі. Також DZIDZIO активно відповідає своїм фоловерам, що говорить про те, що він по-справжньому любить своїх шанувальників.

Stories DZIDZIO в Instagram
Stories DZIDZIO в Instagram

Цього разу український співак вирішив показати своїх колег, з якими знімається у своєму новому фільмі.

"Весь час приходить до мене тільки в смокінгу, робить непристойні пропозиції... і хто я така, щоб відмовити?", - сказала дівчина на відео.

Також, можна помітити, що відеоролик за участю українського артиста і його колег по зйомках, підписаний дуже цікавою фразою: "А ось і правда про те, як Холоденко потрапила у фільм Дзідзьо".

Stories DZIDZIO в Instagram
Stories DZIDZIO в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Дзідзьо показав, як Оля Полякова крутиться біля го за лаштунками.