Популярна українська співачка, народна артистка України, талановитий і знаменитий продюсер, учасниця всіляких шоу Наталія Могилевська поділилася цікавим знімком у соціальній мережі. Він показала, як стоїть в обнімку з Владом Ямою на минулому телешоу.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила в своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Ні для кого не секрет, хто така Наталія Могилевська. Вона має мільйони фанатів по всій Україні. Співачка зробила дуже багато для українського шоу-бізнесу і отримала дуже багато нагород за свою працю. Крім цього, Наталя просуває молодь в сучасний шоу-бізнес, даючи їм шанси розкрити себе.

Фото Влада Ями
Фото Влада Ями

Напевно, всі пам'ятають, як відома виконавиця брала участь в самому танцювальному шоу країни "Танці з зірками", де танцювала в парі з Владом Ямою. Дуже багато чуток ходило в ті часи, і навіть зараз багато шепочуть про те, що у Наталії Могилевської і у Влада Ями був роман, який вони довго приховували.

Stories Наталії Могилевської в Instagram
Stories Наталії Могилевської в Instagram

Успішна артистка вирішила показати унікальний кадр, на якому можна побачити її і Влада Яму. Зірки стоять близько один до одного, позуючи перед камерами на минулому випуску неймовірного шоу "Маскарад".

Потрібно підкреслити, що, дивлячись на цей знімок багато хто згадає молодого Влада Яму і Наталію Могилевську в старі часи. Як вони світилися на паркеті, радуючи глядачів своїми талантами.

Наталя Могилевська та Влад Яма на " Танцях з зірками"
Наталя Могилевська та Влад Яма на " Танцях з зірками"

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталя Могилевська показала свої гарячі образи.