Українська актриса і телеведуча Лілія Ребрик поділилася постом у соціальній мережі. Вона постала перед публікою зі своїм чоловіком і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Сьогодні у світі відзначають Всесвітній день серця! Дуже важливий день, коли потрібно замислитися про своє здоров’я і здоров’я ваших близьких, адже саме через серцево-судинні захворювання у світі помирає найбільше людей. Ви або ваші рідні у зоні ризику якщо: страждаєте від підвищеного тиску; маєте підвищений загальний холестерин або рівень цукру у крові чи цукровий діабет; палите, маєте надмірну вагу, перенесли інфаркт, інсульт, страждаєте від гіпертонії, стенокардії чи інших серцево-судинних захворювань; ваш/їхній вік понад 50 років у чоловіків і понад 60 років для жінок", - підписала публікацію українська актриса.

Крім цього, Лілія написала про те, що стежить за здоров'ям разом зі своїм чоловіком.

"Ми з @andrii_dykyi стежимо за своїм здоров’ям і за здоров’ям наших батьків, бо вони вже потрапляють у зону ризику, хоча вони в нас, звісно, молоді ! Раз на рік ми обов’язково обстежуємо батьків. Соціальною місією та великою відповідальністю Медичної мережі «Добробут» є звернути увагу українців на важливість обстеження здоров'я серця. НАШУ увагу вони вже звернули. Час - звернути і ВАШУ! Добробут ініціював соціальний проєкт #ЗбережиРіднеСерце. Щоб стати його частиною потрібно: опублікувати фото з близькою людиною у сторіз чи пості; позначити сторінку @dobrobut.mc та хештег #ЗбережиРіднеСерце; серед усіх учасників челенджу @dobrobut.mc розіграють консультації лікаря-кардіолога", - продовжила співачка.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Лілія Ребрик зачарувала українців неймовірною і соковитою фігурою.