Український шоумен Олександр Педан поділився унікальним постом у соцмережі. Він звернувся до українців про завершення свого проекту.

Відповідну публікацію Олександр Педан розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"Привіт! Шкода казати, але це останній випуск 2 сезону мого соціального проекту “Знай Своїх”. Хоча чому сумувати, давайте краще згадаємо, як це було! За 9 місяців ми об’їздили 4 міста й одне смт! Зняли 10 відео, де побували в Чернівцях у Місті Добра @misto.dobra , сортували та здавали на переробку сміття з організацією Грін Дін , відвідали модернізований завод під назвою Промприлад Реновація @promprylad в Івано-Франківську, у Львові розбиралися з бактеріями, які поїдають пластик, захищали права тварин разом з UAnimals @uanimals.official , вчилися у Харківській школі волонтерів АVA @ava.volunteer.kh , знайомилися з активною громадою смт Тиверці, вчилися бути політично свідомими в аналітичному центрі Ейдос @eidos_ua , а зараз дізнаємося більше про людей з вадами слуху завдяки організації Відчуй @ngo.vidchui ! Знайомтеся, це Дар’я - виконавча директорка ГО «Відчуй». Організацію заснували Андрій та Людмила Пишні, і ось уже 10 років вона допомагає людям з порушеннями слуху. Андрій сам зіткнувся з цією хворобою в 34 роки. Він не збирався відмовлятися від активного способу життя й вирішив допомогти в цьому іншим нечуючим людям", - підписав відео український шоумен.

Крім цього, Олександр написав про те, що всі бажаючі зможуть отримати підтримку в центрі.

"У центрі "Відчуй" можуть абсолютно безкоштовно отримати підтримку як діти, так і дорослі. Тут працюють сурдопедагог, логопед, психолог, арттерапевт і навіть педагог з вокалу. Усі їхні проекти й не перелічити, тож дивіться відео. На жаль, ГО "Відчуй" зараз не мають необхідного фінансування. Тож кожен з вас може підтримати організацію на сайті. Закликаю долучатися, адже такі проекти необхідні нашій країні. Після двох сезонів зйомок розумієш, скільки Україна має прогресивних, талановитих та небайдужих людей. Далі — тільки більше! Не прощаємося! Знай своїх!", - продовжив телеведучий.

Фото Олександра Педана
Фото Олександра Педана