Чарівна українська співачка і актриса, хрещениця Ірини Білик Аліна Гросу поділилася несамовитою публікацією в соціальній мережі. Вона повідомила трагічну новину про те, що пішла з життя її улюблена бабуся.

Відповідну публікацію Аліна Гросу оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Дуже-дуже боляче... померла моя Клавдія Іванівна, бабуся Клава, Каваня - так я її в дитинстві називала... людина, яка ростила мене з 9 днів, навчила мене ходити, говорити, трошки співати і залишила неймовірний слід в моєму серці буду пам'ятати завжди", - підписала публікацію українська зірка.

Численна публіка, яка підписана на сторінку популярної зірки, активно стежить за особистим життям і кар'єрними сходами своєї улюблениці. Підписники з величезним задоволенням стежать за всіма публікаціями Аліни. Вони не пройшли повз таку жалобну новину і залишили чимало відгуків зі співчуттями.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

"Аліночка, дуже співчуваю, аж у самій серце кров'ю обливається коли чую такі історії, сама через це пройшла ...", "Світла пам'ять", "вона завжди буде поруч з тобою. У твоєму серці", "співчуваю це дуже важко і сумно втрачати близьких", "Царство Небесне,світла пам'ять! Бабусі-це наше безтурботне дитинство...", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що Аліна Гросу повідомили про нові зйомки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Аліна Гросу показала свою команду з чоловіків.