Чарівна українська телеведуча, дружина народного депутата Віктора Медведчука Оксана Марченко поділилася шикарним відеофайлом в соціальній мережі. Вона показала, як годує красивого оленя в прекрасному місці.

Відповідну публікацію Оксана Марченко розмістила у своєму акаунті в Instgram.

"Друзі, чомусь вважається, що саме атеїстам і невіруючим властиві жага подорожей, відкриття нових місць, переживання нових вражень, тоді як віруючі - взагалі похмурі, і їм нічого не потрібно, крім молитви і служби. Молися і змиряйся, нічого тобі не треба... Але насправді, секрет полягає в тому, що віруючій людині для пізнання і цілого світу мало! Адже в подорожі, як і в молитві, пізнається секрет спілкування з Богом і всім небесним світом. Небеса починаються тут... # ОксанаМарченко #паломниця #паломництво #делітесьдобром #вмиреживотних #олень #оленятко", - підписала відеоролик українська телеведуча.

Публіка, яка підписана на сторінку Оксани в соціальній мережі, вирішила не проходити повз публікацію своєї улюблениці. Фанати не змусили себе довго чекати і почали коментувати пост телеведучої.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

"Оксаночка, дуже сильний і красивий пост!!! В іншому, як завжди", "яка красива фраза: Небеса починаються тут дуже незвично", "з кожним Вашим постом, Оксаночка, розумію, що" паломниця" все ближче", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що Оксана Марченко показала чарівні місця.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оксана Марченко штовхнула сильну промову.