Знаменита і чарівна українська співачка, блогер і дизайнер Анна Седокова поділилася розкішним відеороликом в соціальній мережі. Віна показала свій новий кліп на нову пісню.

Відповідну публікацію Анна Седокова оприлюднила на своїй сторінці в Instgram.

"Цей експеримент з # Знеболив дався мені непросто. Мозок не розумів, язик не робив, ритм і виспів абсолютно невластиві мені. Виклик. Я ніколи не бачила @teejaymusic таким злим але він тиснув на мене і правильно робив. Залишатися на одному місці для артиста — значить зникати. А ще ви не уявляєте, як непросто було це все написати. Скласти слова в пропозиції, вмістивши їх в рими, і не втратити суть. Але вперше мій син слухає і підспівує моїй пісні. І просить поставити йому про ніч, таксі і монстрів. Але ж він слухає зовсім іншу музику. Так що чекайте - скоро мій реп альбом колискових для Гектора знаєте, які у мене улюблені рядки в пісні? "Я не з ними, я не в зграї. Ти мені вір... " а твої? Розкажеш? Вибирайте улюблену рядок, пишіть її в коментах. Я виберу випадково переможців і відправлю їм футболки і світшоти з цією фразою", - підписала відеоролик українська зірка.

Аудиторія, яка стежить за постами Анни, не змусила себе чекати і почала коментувати пост своєї улюблениці.

"дуже сильний трек", " пісня - просто захват! І ця ритмічна речитативна частина", " А хто відео знімав?) ",- пишуть відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Анни Сєдокової в Instagram
Коментарі на пост Анни Сєдокової в Instagram

Нагадаємо, що Анна Седокова заворожила публіку соковитим тілом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Анна Седокова після пластики стала Майклом Джексоном.