Чарівна українська жартівниця, знаменита телеведуча Леся Нікітюк поділилася незвичайним для себе постом у соціальній мережі. Вона торкнулася теми пограбувань і звернулася до українців.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Друзі, зробила таке яскраве фото, щоб максимально привернути вашу увагу. На минулому тижні я зачепила тему пограбувань/ пожеж/ затоплень, і побачила, як багато таких ситуацій все ще трапляється. Я вже знаю, що всього цього можна уникнути, поставивши систему безпеки @ajax.ua. Світ не ідеальний і тема «мокрих» і «липких» бандитів актуальна;( Ajax — це комплексна система безпеки "все в одному". Вона захищає від пограбування, затоплення, пожежі, і ще й встановлюється мега швидко. -бездротова -швидко налаштовується та керується зі смартфону -надійна -та з крутим дизайном Просто пом‘ятайте, що небезпека завжди поруч. І краще захиститися наперед", - підписала публікацію українська телеведуча.

Аудиторія, яка підписана на сторінку відомої телеведучої, не змусила себе довго чекати і почала коментувати знімки Лесі.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

"І наряд хлопчиків можна в будь-який момент викликати, і відбутися легким штрафом", "потрібна річ!", "Круті відчуття, коли ти у безпеці", "як і де замовити?)", "Ні фі на се! Порахувала комплект на свою квартиру 25 600 вийшло і це не все вказала. Дешевше застрахувати житло", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Леся Нікітюк показала свої дерев'яні танці.

Нагадаємо, що Лесю Нікітюк показала себе в кімнаті для утіх.