Народна артистка України, талановита і успішна "Діва", колишня представниця України на "Євробаченні" Ані Лорак захопила публіку шикарними кадрами в соцмережі. Вона показалася в щоденному образі і обрадувала фантів приємною новиною.

Відповідну публікацію Ані Лорак розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Моя улюблена пора року — осінь Люблю багато гуляти і будувати плани... Іноді життя вносить свої корективи, але ми все одно дивимося з посмішкою в майбутнє і йдемо тільки вперед мої дорогі глядачі з Воронежа, Краснодара і Ростова-на-Дону, найближчі концерти #шоуTheBest переносяться, а нові дати будуть опубліковані на офіційному сайті ВСІ квитки залишаються дійсними", - підписала фотографії українська артистка.

Ані Лорак-одна з найуспішніших і затребуваних естрадних співачок сучасності. На її концерти ходять десятки тисяч фанатів, щоб подивитися масштабні шоу "Діви". Співачка дуже любить ділиться своїми досягненнями і новинами в соцмережі, а її фанати не залишають свою улюбленицю без уваги.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

"Кароліночка! Ви з кожним роком все красивіше і молодше! Як вам це вдається? Може це любов?! Продовжуйте в цьому ж дусі, найголовніше радуйте нас вашої чарівною посмішкою на мільйон доларів!", "Ваш стиль Кароліна, просто обладнаний!!! Ви найкрасивіша, чудова, дивовижна і улюблена!!!", "Дуже чекаємо концертів і квиток теж чекає @anilorak", "Красопетка", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ані Лорак повідомила приємну новину для своїх фанатів.

Нагадаємо, що Ані Лорак показала неймовірну фігуру.