У мережі оприлюднили унікальне інтерв'ю з Ольгою Горбачовою і Юрієм Нікітіним. Зірки розповіли про сімейне життя та інші цікаві подробиці.

Відповідну публікацію розмістили на порталі "Зоряний шлях" в Instagram.

"Ексклюзив із Ольгою Горбачовою та Юрієм Нікітіним Пара @gorbachovaolga і @yuriynikitin розповіла про зради, кризи у стосунках, ревнощі та рішення більше ніколи не розлучатися. Посилання на інтернет у сторіс та шапці профілю. Відвертість, яка Вас здівує", - підписана публікація, яка присвячена українським зіркам.

Українська публіка, яка підписана на сторінку "Зоряний шлях" в соціальній мережі, досягла позначки 200 тисяч осіб. Фолловери активно стежать за всіма постами, які присвячені зіркам. Українці не забувають про себе нагадувати і пишуть чимало відгуків.

Фото Олі Горбачової
Фото Олі Горбачової

"Пара яка викликає у мене антипатію. При всіх одах своїм відносинам вони мені здаються нездоровими і побудованими на маніпуляціях відомо кого з двох", "Горбачова без Нікітіна це просто Горбачова. А він це фігура, це ім'я, це статус в суспільстві. І звичайно це матеріальні можливості одного і інший цим просто за статусом користується. Але говорити вміє", "Вона йому не на користь, такий ставши замучений, худий з двома колективами", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост зі сторінки "Зоряний шлях" в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки "Зоряний шлях" в Instagram