Успішна українська співачка Оля Цибульська поділилася незвичайним для себе постом. Вона звернулася до фанатів за порадою.

Відповідну публікацію Оля Цибульська розмістила в свеом акаунті в Instagram.

"терміново! накидайте мені класних книг, які варто прочитати і скажіть чому. без обмежень за жанром чи авторам, я вам довіряю а то якось нудно тут. всій такій сексі на парковці. в ідеальному костюмі від @heysisclub", - підписала публікацію українська співачка.

Талановита та успішна виконавиця вже багато років на українській естраді. Спочатку вона домагалася успіхів відвідуючи різноманітні конкурси, де показувала свої таланти. Потім її помітили українські продюсери і просунули на велику сцену. Оля завжди відрізнялася своїми відвертими постами в соціальній мережі. Але цього разу вона вирішила порадитися з фанатами, на що вони моментально відреагували.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

"Неймовірна краса дуже крутий піджак", ""Квіти для Елджернона"(Деніел Кіз), " Татуировщик из Освенцима (Хезер Морріс). Перша книжка мені близька з особистих моментів. Друга біографічна, з підтвердженою історією життя людини, що пережила тієї жах. Обидві вразили", ""Маленькі жінки" (3 частини) і кіно дуже круте . Тому що дуже легко читається, про затишок, сім'я ю. Хоч і кажуть, що книга про фемінізм, пропаганди ніякої там цього і близько немає", - радять українські користувачі.

Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram
Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Цибульська публічно поцілувала Віталія Козловського.