Відома українська артистка Alyona Alyona поділилася постом у соціальній мережі. Вона показалалася з хлопцем в цікавому місці.

Відповідний пост Alyona Alyona розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Він з нами! Досі пам‘ятаю свій перший сольник на майже 2000 людей. Їхня енергія, фідбек та тепло завжди залишаться зі мною. Для нашої команди це було велике досягнення, яким пишаємось. Наступний крок — на сольний концерт @kalush.official цього року в столиці прийшло ≈3000 людей. Я назавжди запам‘ятаю ці вогняні очі людей та голоси в унісон. Я впевнена, на перший сольник цього артиста прийде 5000+ людей. В його піснях душа, в його словах вся сіль українського народу. Щиро вірю в нього! Пишаюсь тим, що @skofka.ua став 3 учасником нашого лейблу. Мені та йому буде приємно, якщо ви зайдете на його сторінку та заціните творчість Вови. Його пісні зачеплять вас, ваших дітей, друзів. А, мабуть, і вже зачепили! Його фіти з Калушем вже збирають мільйони переглядів на YouTube. Його треки вже лунають на всіх радіостанціях", - звернулася до українців зірка.

Фото Alyona Alyona
Фото Alyona Alyona

Аудиторія, підписана на сторінку реперші, не пройшла повз публікації Олени і залишила чимало відгуків.

"Блін, софка звучить як сектор газа по українськи", "Дуже дякуююююю !!! І за купу дєльних порад !", "Думаю, про Скофку вже всі почули! Бо це ті пісні, яких так не вистачало українцям", "Сірник то любов", - залишають коментарі користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Алена Алена в Instagram
Коментарі на пост Алена Алена в Instagram

Нагадаємо, що Олена Олена здивувала публіку несподіваним треком.