Український співак, наречений Наді Дорофєєвої Володимир Дантес поділився незвичайним постом у соціальній мережі. Він показав себе в непередбачуваному образі і звернувся до публіки.

Відповідну публікацію Володимир Дантес розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"Неочевидний СЕКСИЗМ роблять таку укладку тільки жінки. Фарбують очі тільки жінки. Роблять манікюр тільки жінки. Голити ноги можуть тільки жінки. Вам не здається, що занадто багато "тільки жінки"?))) Я зробив цю зачіску, налив келишок Martini Fiero&Tonic, додав трохи полуниці - і весь день у мене був такий настрій (думаю, ви бачили в сторіз))) я зробив десятки колажів, пару тіктоков, кілька пародій, підняв настрій собі, друзям, всім на студії і, сподіваюся, моїм передплатникам! Коротше, хлопці, пити можна не тільки пиво, а ходити — не тільки в барбершопи. Веселіться і припиніть нарешті думати, що щось не по-чоловічому. Все в цьому світі і по-чоловічому, і по-жіночому #martinifiero #martinitonic", - підписав публікацію український артист.

Аудиторія, підписана на українського артиста, не змогла промовчати побачивши такого поста.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

"Бліііін піду чоловіка умовлю", "не подобається ця зачіска ні на якому або людському тілі, ніби з все якусь тітку з ринку робить на рахунок стереотипу згодна, головне що б всім комфортно було", "не згодна!", "Що то ви часто почали фарбується і перевтілюватися в жінок ! Вам треба не звикати до цього , це небезпечно", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram
Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram

Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram
Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram