Успішна українська сольна співачка, дружина репера Потапа Настя Каменських поділилася домашнім знімком у соціальній мережі. Вона показала, що привезла з Іспанії і звернулася до шанувальників.

Відповідну публікацію Настя Каменських показала на своїй сторінці в Instagram.

"Спробуйте вгадати по фото мій улюблений колір в цьому сезоні мені здається, смарагдовий йде всім такий глибокий, благородний, красивий тому я і не помітила, як почала скуповувати все в цьому кольорі. З Іспанії додому зі мною у валізі їхав оксамитовий жакет, в цьому ж кольорі замовила светр. А ідеальний смарагдовий домашній костюм знайшла в @maritel.com.ua такий він затишний, красивий, теплий вже чекаю, коли повернуся додому, і зможу виходити в ньому вранці на терасу з чашкою чаю, щоб зустрічати Новий день а Який ваш улюблений колір Цієї осені?", - підписала фотографії українська співачка.

Фанати Насті, які підписані на її сторінку, перевалили позначку в 5 мільйонів чоловік. Підписники виконавиці спостерігають за всіма постами зірки, так як вона дуже любить показувати себе у всій красі. Фолловери артистки не пройшли повз пост Насті і написали чимало відгуків.

Настя Каменських, фото з Instagram
Настя Каменських, фото з Instagram

"Настя, тобі дуже йде смарагдовий колір Супер А мій улюблений кораловий і теракотовий кольори", "Мені цей відтінок асоціюється із густим хвойним лісом)) теж подобається, а ще бордо", - залишають відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Настя Каменських приголомшила публіку сміливим ракурсом.