Скандальна українська співачка Оля Полякова поділилася терміновою новиною в соціальній мережі. Вона повідомила про свій концерт, який повинен пройти в Києві.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

"Нам багато пишуть щодо концерту 26 жовтня. І організатор концерту @anshlag_concert_agency відповідає на найпопулярніше питання про квитки. Всі квитки, куплені раніше, на концерт 26.10.2020, дійсні на нову дату – 26.10.2021 – їх не потрібно міняти. Також, звертаємо Вашу увагу, що вхід в зал здійснюється виключно за квитками зі штрих-кодами. Інформаційний лист, який видавався на концерт в 2020 році, не дає права на відвідування концерту. Концерт буде проведено з дотриманням всіх карантинних норм і обмежень. Всіх чекаємо 26.10 у Палаці спорту в Києві! #оляполякова #королеваночі", - підписала пост Українська знаменитість.

Оля Полякова має неймовірну кількість шанувальників. Мільйони людей активно стежать за всіма постами своєї улюблениці. Вони не упустять можливості, щоб не залишити свою думку.

Оля Полякова
Оля Полякова

"Я 2 роки чекала цей концерт. Якщо при вході зажадають плр тест або паспорт про вакцинацію, подам до суду! Цього року у мене не виходило піти на концерт, а квитки повернути не можна, якщо не пустять в день концерту, я просто буду в люті!", "Якщо концерт знову перенесуть, я вимагаю повернення грошей за квитки! У слід році я не хочу йти на концерт", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олю Полякова розкритикували українці.

Нагадаємо, що у молодшої дочки Олі Полякової інфекція.