Знаменитий співачок, народний артист України і народний артист Російської Федерації, відомий на весь світ Філіп Кіркоров поділився дуже кумедним постом в соціальній мережі. Він привітав Миколу Баскова з днем народження і показав дуже цікаве відео.

Відповідну публікацію Філіп Кіркоров розмітив на своїй станині в Instagram.

Фото Миколи Баскова
Фото Миколи Баскова

"@nikolaibaskov, з днем народження! Коля, з ювілеєм! З 45-річчям! Традиційно-здоров'я і щастя! Нетрадиційно-бажаю, щоб ОГО-ГО! І ніколи не ОХО-ХО! Трохи АХ! Ну, можна УХ! Щоб захоплювало дух. Звичайно, щоб було ВАУ! Я бажаю тобі як і раніше залишатися Творцем, майстром свого щастя! Ти-людина-свято! На всю країну такий один! Адже таких вже майже не зустрінеш. Ти-наш рідкісний раритетний екземпляр. Бережи себе і нехай твоє здоров'я ніколи не дає про себе знати, тому що коли ти не пам'ятаєш про нього, значить, з ним все в порядку. А це-найголовніше! Я завжди поруч, ти знаєш ... завжди. А коли я поруч, то життя у тебе буде заібіца!",- підписав Відеоролик легендарний артист.

Варто відзначити, що, дивлячись на цю публікацію можна зрозуміти, що відносини між двома артистами досить теплі і доброзичливі. Філіп і Микола абсолютно не соромляться показувати всім людям свої близькі і теплі стосунки. Вони справжні і хороші друзі, які дарують людям посмішки.

Фото Філіпа Кіркорова
Фото Філіпа Кіркорова

Як раніше повідомляв портал "Українці", Філіп Кіркоров показав, як притискає Дженіфер Лопес.