У соціальній мережі розмістили інформацію, яка пов'язана з українським актором, сценаристом, телеведучим, художнім керівником і автором студії "Квартал-95" Олександром Пікаловим. Стало відомо, що український комік повідомив про своє розлучення.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі "Зірковий шлях" в Instagram.

Відомо, що український актор перебував у шлюбі 18 років. Але, на превеликий жаль, Олександр Пікалов повідомив, що він розлучився зі своєю дружиною, з якою у його є діти.

Фотографія Олександра Пікалова з його сторінки в Instagram
Фотографія Олександра Пікалова з його сторінки в Instagram

"Актор Олександр Пікалов розлучився після 18 років шлюбу Про це зірка розповів виданню "Українська правда". До слова, @pikalov95_official та його 42-річна ексдружина побралися 2003 року. Причину розлучення Пікалов не назвав, але зазначив — будинок залишив колишній", - підписана публікацію в соціальній мережі.

Фоловери сторінки "Зірковий шлях" в соціальній мережі завжди стежать за останніми новинами і активно їх коментують. Аудиторія, яка дізналася про цю сумну ситуацію, вирішила довго не мовчати і написала свої думки.

Фото Олександра Пікалова
Фото Олександра Пікалова

"Так дивно читати "будинок залишив колишній", а це нічого, що вона ще вчора була теперішня. Мама його дітей", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост зі сторінки "Зоряний шлях" в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки "Зоряний шлях" в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Євген Кошовий та Олександр Пікалов звернулися до українців.

Нагадаємо, що Євген Кошовий та Олександр Пікалов показали, як проводять своє дозвілля.