Художній керівник і автор Студії "Квартал-95"Олександр Пікалов зачарував фанатів знімком зі своїм сином Михайлом. За словами Пікалова, цій фотографії, на якій він сидить на крутому байку з сином, вже 10 років.

Відповідну фотографію Олександр Пікалов опублікував на своїй сторінці в Instagram.

44-річний сценарист показав свого сина Мішу, якому на момент фотографії було всього 4 роки. На знімку вони обидва сидять на крутому чорному байку, позуючи на камеру.

При цьому, Пікалов одягнений в джинси і шкіряну куртку, а на голові у нього можна помітити модні сонцезахисні окуляри. Син його був одягнений теж в шкіряну куртку і джинси з кросівками. Дивлячись на фотографію, можна зробити висновок, що Пікалов спеціально одягнувся так і одягнув свого сина, щоб виглядати, як можна, ефектно.

"Той же день 10 років тому 😂 😂 😂 😂 аааа😂 😂 😂", - прокоментував свій пост Пікалов.

Підписники Олександра тут же буквально "накинулися" на нього з масою коментарів, зазначивши, наскільки круто вони виглядають на знімку.

"Ось цей вік його мені пам'ятатися найбільше♥️", " Мішаня ще молодий ... на вертольотах не катався 😂", " життя пролітає непомітно. Діти виростають швидко а ми намагаємося залишатися молодими. За дітей радіємо але хотілося б щоб вони завжди залишалися маленькими"," потрібна така ж фотка в теперішньому часі, було б цікаво😁", - пишуть в коментарях шанувальники Пікалова.

Коментарі до посту Олександра Пікалова в Instagram
Коментарі до посту Олександра Пікалова в Instagram

Коментарі до посту Олександра Пікалова в Instagram
Коментарі до посту Олександра Пікалова в Instagram

Нагадаємо, що автор Студії" Квартал - 95 " Олександр Пікалов здивував фанатів різкою зміною іміджу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олександр Пікалов показав фанатам спільне фото з Євгеном Кошовим.

Також портал "Українці" писав, що Євген Кошовий насмішив шанувальників цікавим знімком з Олександром Пікаловим.