Українська актриса, чарівна учасниця гумористичного проекту "Дизель Шоу" Яна Глущенко обрадувала публіку довгоочікуваною інформацією. Вона розповіла про нові випуски "Дизель Шоу".

Відповідну публікацію Яна Глущенко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Друзі, у більшості сьогодні вихідний, у когось може і робочий день, але всі ви явно замислювалися, як же провести вечір. Як-як? Разом з сім'єю включити наш новий осінній і сімейний випуск "Дизель Шоу"! На минулих вихідних ми відпрацювали дуже круту програму і будемо цілий місяць радувати вас прем'єрами! Хто не в курсі, перша з них вже сьогодні о 20:10 на нашому youtube-каналі і звичайно на ICTV Підключайтеся! Буде круто #янаглущенко #дизельшоу #гумор #комедія #гумор #сім'я #прем'єра #Київ # ictv", - підписала публікацію українська актриса.

Аудиторія, яка підписана на зірку "Дизель Шоу", не забула про себе нагадати і почала коментувати публікацію зірки.

Фото Яни Глущенко
Фото Яни Глущенко

"Спасибі за інформацію. Я побачивши рекламу про гатролі в грудні чомусь вирішила що рекламується час трансляцій", " Які ж ви всі класні!!! Обожнюю Ваше шоу, чекаю п'ятницю, як маму з ринку. Просто, файно, чітко жартуєте. Здоров'я Вам всім міцного і величезного натхнення!!!", "А довго так буде, з перекладом, коли зроблять повністю українські номери,вже не хочу дивитися онлайн, буду дивитися тільки на Ютубі", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Яни Глущенко в Instagram
Коментарі на пост Яни Глущенко в Instagram

Коментарі на пост Яни Глущенко в Instagram
Коментарі на пост Яни Глущенко в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Яна Глущенко похвалилася своєю розтяжкою.