Українська співачка, поп-діва, народна артистка України Ані Лорак поділилася дуже пікантними кадрами в соціальній мережі. Вона показала себе в гарячому вбранні і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Ані Лорак оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Мій новий альбом - про сильну і одночасно слабку, про перемагає і переможеної. Адже сила любові дарує нашій душі фарби, які дозволяють по-справжньому відчувати життя. Адже любити-значить жити яку пісню чекаєте? #ЯЖИВА P. S. На шоу The BEST в Санкт-Петербурзі зустрічаємося 2 березня!", - підписала фотографії українська артистка.

Чарівна народна артистка України вже багато років радує публіку своїми унікальним виступами і неймовірно жіночою красою. Вона дуже часто ділитися своїми досягненнями в соціальній мережі. Цього разу Ані Лорак вирішила показати свій дуже гарячий наряд. Фанати зірки не пройшли повз пікантних кадрів і залишили чимало відгуків.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

"Чекаємо все але найбільше хочеться почути" стала сильнішою "Думаю-це буде бомба", "дуже цікаво послухати пісні" Я жива " і "Стала сильнішою"", "чекаю все але найбільше хотілося б почути пісню" Не відпускай", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ані Лорак повідомила про новий трек.

Нагадаємо, що неприродне обличчя Ані Лорак спантеличило шанувальників.