Олексій Арестович, виступаючи в ефірі "Апостроф TV", заявив, що Володимир Путін виставив чітку "червону лінію" і Петру Порошенку, і Володимиру Зеленському - не чіпати Віктора Медведчука.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

За словами військового експерта, нещодавно призначеного спікером української делегації в ТКГ, президент РФ пригрозив, що в іншому випадку він вдасться до крайніх заходів.

Арестович пояснив - йдеться про те, щоб в Україні правоохоронні органи не чіпали Медведчука. Не варто забувати також, хто повернув його у велику українську політику в 2014 році.

Все правильно-підняв Медведчука Порошенко. Адже до цього кум Путіна був жалюгідною фігурою, яка очолювала якийсь "Український Вибір", над яким всі сміялися. Сьогодні ж ми бачимо, що це впливова фігура, у власності якого відразу кілька телеканалів.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Путін попереджав, що Медведчук чіпати не можна. При цьому Арестович зазначив, що якби він був на місці Зеленського, то обов'язково його «помацав» - вірніше, просто розірвав би на шматки, давши відповідну команду правоохоронним органам.

Адже правоохоронці обов'язково щось знайшли б. Втім, для того, щоб мати можливість розірвати Медведчука, в Україні слід прийняти закон про колабораціоністів.