Популярний український артист, актор, володар унікального голосу, детектив на гіпершоу "Маска" DZIDZIO поділився несподіваним постом у соціальній мережі. Він показав себе в незвичному образі і публічно звернувся до Олі Полякової.

Відповідну публікацію DZIDZIO розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"@polyakovamusic ти КОРОЛЕВА Дякую тобі за вчорашнє ШОУ Люблю тебе Щасливі люди на Землі", - підписав фотографію талановитий співак.

DZIDZIO-справжній улюбленець українців. Він відомий не тільки, як сильний співак, але і як актор. Талановитий виконавець дуже любить своїх фанатів, він навіть особисто відповідає на їхні повідомлення. Фолловери DZIDZIO не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під постом артиста.

Фото Олі Полякової і DZIDZIO
Фото Олі Полякової і DZIDZIO

"не, ну... куди б елегантніше, гідніше виглядали б в смокінгу або хорошому класичному костюмі. Гарний же чоловік. Але пора вже змінити такий домашній халат на чоловічий одяг для виходу в світ. Такий халат вже своє відіграв, вже привернув до вас увагу", "який класний, чекаємо прем'єри пісні", "Чекаємо на фільм, бо пісня вже в голові крутитися)" Щасливі люди на Землі живуть і в місті, і в селі.."", "Це що домашній халатик"," Красунчик а ми любимо Вас", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост DZIDZIO в Instagram
Коментарі на пост DZIDZIO в Instagram

Коментарі на пост DZIDZIO в Instagram
Коментарі на пост DZIDZIO в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Дзідзьо показав, як йому вручили медаль За заслуги.

Нагадаємо, що Оля Полякова, Як Дзідзьо напав на чоловіка.