Популярна українська співачка, колишня учасниця жіночого дуету "НеАнгели" Слава Камінська поділилася несподіваним постом у соціальній мережі. Вона розповіла про свій стан і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Слава Камінська розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Розкажіть плиз, як ін'єкції поводяться при ковиде мені здається я починаю перетворюватися в шарпея і взагалі якось дивно емоційно себе відчуваю можливо від того, що ніхрена не роблю і тупо чилюся , а може і побочка а ще я жахливо туплю , лінуюся, кашляю і дурею А у вас як було", - звернулася до публіки українська артистка.

Слава Камінська-дуже весела і життєрадісна співачка. Після розпаду дуету "НеАнгели" вона почала сольну кар'єру, яка принесла їй ще більше величі. Фанати зірки, активно стежать за всіма її публікаціями в соціальній мережі, залишаючи відгуки під кожною з них.

Фото Слави Камінської
Фото Слави Камінської

"Пам'ять сильно страждає, психоз..... нерв …. Безсоння ((((", "так, ковід дуже сильно б'є по мізках, головне розуміти, що скоро все закінчиться і організм буде відновлюватися якнайшвидшого одужання!!", "У мене теж зараз ковид і лікар каже при втраті запаху йде ураження ЦНС, тому дивна поведінка не уникне", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram
Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Слава Камінська може стати новою Холостячкою.