Відома українська співачка і телеведуча Регіна Тодоренко поділилася несподіваною публікацією, в якій поділилася про проблеми зі здоров'ям.

Відповідну публікацію Регіна Тодоренко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Інвалідність оформляти будете? Отримайте пенсію, щомісячні доплати, податкові послаблення, допомоги. Від цих слів долоньки стали мокрими, по тілу Пробіг холод. Як зараз пам'ятаю клубок у горлі, коли мені, 14тилетней дівчині, хірург озвучив свій вердикт. Звичайно, було рекомендовано лікування, ЛФК, операція з впровадженням в мій хребет 24х шурупів і штифтів, реабілітація півроку-рік і ризик взагалі не встати на ноги після хірургічного втручання . Мама налякана і роздратована, вибігає з кабінету зі словами "невже більш м'якого лікування ви не можете запропонувати?" Негативне хитання головою хірурга звучить як вирок. Після цього огляду були ще десятки, і кожен раз: "роздягніться до пояса". Я - підліток, У мене перші ознаки молочних залоз, а я стою без одягу, звичайно, в присутності мами і, звичайно, з незадоволеним виглядом. Мене оглядають, обмацують і стосуються холодними руками чужі чоловіки, жінки, хоч і лікарі. Я ледве стримуюся, але лікування необхідно ! Майбутні 15 років мовчу про свою хворобу, боюся здатися не такою як всі, боюся жалості до себе, боюся здатися слабкою", - підписала публікацію українська співачка.

Крім цього, Регіна поділилася своєю роботою над своєю хворобою.

"Я навмисно на протязі 8лет роботи у тревел-шоу роблю все, що заборонено для людей зі складною ступенем сколіозу: починаючи з взуття на високому каблуці, перельотів по 20 годин у положенні «зю», рюкзака 15кг, закінчуючи екстремальними видами спорту: стрибки з парашутом, стрибками на тарзанці з 111 метрів, зануренням з балоном, серфінгом, фігурним катанням і тд... щоразу після чергового випуску, де я на коні або квадроциклі, де мій хребет зазнає "жорстокі випробування" чекаю дзвінка від мами. - Донечко, тобі ж все це не можна, прошу тебе ... (продовження в каруселі)", - продовжила артистка.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко