Популярна сольна українська співачка Слава Камінська поділилася теплими знімками в соціальній мережі. Вона показала красиві фотографії зі своїм колишнім чоловіком у родичів на дні народженні.

Відповідну публікацію Слава Камінська розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Важка артилерія ці фото повинні були потрапити в мережу ще 11 жовтня , але всьому свій час ! Мабуть я відчувала , що захворію і цей архів стане в нагоді мені пізніше , допоможе не нудьгувати, як мінімум в мережі . 11.10-день народження нашої чудової бабусі, мами @lyudmila_kaminskaya ! Було весело))))) дууууже весело ПиСи: у нас з @edgar_kaminskyi крім чудових дітей виходять відмінні спільні фото", - підписала пост українська виконавиця.

Аудиторія, яка подивилася на такі теплі кадри, не змусила себе чекати і почала їх коментувати.

Фото Слави Камінської
Фото Слави Камінської

"Чомусь мені здається, що у вас з Едгаром не все втрачено!!!Так хочеться, щоб ви знову були разом, ви така гарна пара!!!", "Мама і тато, ви прекрасні!", "Це любовна любов очі горять у обох !!!! і це вауууу", "такі фото можуть вийде тільки у людей з не остиглими почуттями один до одного. Ви ж ідеальні разом як і дітки у Вас такі прекрасні,тому що все краще взяли у обох, у Едгара,то чого немає у слави і наооборот)))Одним словом пара ви і все тут і складно уявити по-іншому", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост слави Камінської в Instagram
Коментарі на пост слави Камінської в Instagram

Коментарі на пост слави Камінської в Instagram
Коментарі на пост слави Камінської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Слава Камінська показала, як повернути колишнього чоловіка.

Нагадаємо, що Слава Камінська показала свою соковиту попу крупним планом.