Популярна українська співачка, телеведуча, народна артистка України Тіна Кароль поділилася шикарним відеороликом в соціальній мережі. Вона показала зйомки свого нового кліпу.

Відповідну публікацію Тіна Кароль розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Дивись як проходили зйомки кліпу "Подвійний рай" завтра на Patreon. Якщо не встиг подивитися кліп, переходь на @youtube і спасибі кожному з вас за те, що слухаєте альбом "Подвійний рай", адже завдяки вам він в топах на стрімінгових платформах: Україна, Росія, Білорусь, Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Латвія, Вірменія і навіть Чехія, Іспанія і Кувейт. video: @ira_mironyak #tinakarol #instavideo #двойнойрай #youtube #instagood #fashion #lyricsvideo #music #paradise #world #тинакароль", - підписала публікацію українська артистка.

Численні шанувальники легендарної і старанної співачки, ретельно спостерігають за всіма постами і кар'єрою зірки. Вони не пройшли повз відеофайлу Тіни і написали чимало відгуків.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

"Неймовірна робота, музичний супровід цієї осені, дуже відгукується в душі", "Супер🇦 🇲", "шикарна робота, захват", "ох, Тіна Григорівна вже все знає про наш стрім, нічого не приховати любимо шалено", "неймовірний кліп і такий же неймовірно-офігенний альбом, чекаємо завтра, щоб подивитися процес зйомок", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Тіну Кароль звинуватили у втраті індивідуальності.

Нагадаємо, що Тіні Кароль пригрозили викриттям у брехні.