Успішна українська співачка Настя Каменських поділилася унікальним постом, в якому звернулася до українського глядача, щоб повідомити про важливу новину.

Відповідну публікацію Настя Каменських оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

"Сьогодні рівно 4 роки #Етомояночь - моєму першому кліпу, який поклав початок новому витку в моєму житті - історії під ім'ям NK я безмежно вдячна вам, мої слухачі і глядачі. Ваша увага, енергія і підтримка, ваша любов допомагають мені виконувати мрії і рухатися до нових вершин. А дякувати вам мені дійсно є за що. Ваша любов до моєї музики - це і десятки премій за кращі відео і пісні, і нагороди Співачка року, потрапляння в Billboard, Music Choice, в топові плейлисти. Понад півмільярда глядачів подивилися відео на моєму YouTube-каналі і мільйони - в TikTok. Вдумуючись в цю цифру, я просто божеволію! Я завжди мріяла створювати музику без кордонів, і як же я щаслива, що мені вдалося попрацювати з відомими латиноамериканськими артистами. Як NK я вперше в житті презентувала мої пісні на провідних ТВ каналах, передачах і радіостанціях США і Латинської Америки. Здавалося б, з Моїм-то досвідом на ТБ я б вже нічого не боялася - а мені все одно було шалено хвилююче, коліна трусилися, долоньки потіли! Спасибі кожному з вас, мій улюблений слухач!", - звернулася до публіки артистка.

Крім того, Настя не забула згадати свого коханого чоловіка, якому дуже вдячна.

"І звичайно, мій @realpotap - не перестану дякувати Тобі за талант і геніальність, за твою красиву душу! За нашу любов і музику, яку ми створюємо з тобою", - продовжила знаменитість.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

Як раніше повідомляв портал "Українці", Настя Каменських у відвертому бікіні показала дуже сміливий кадр.